Özbay Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri San.Tic. Ltd. Şti. 18 Haziran 2014 tarihinde 10-Al Blok No : 310 Tekstilkent, Esenler/ İstanbul adresinde faaliyetine başlamıştır.

Özbay OSGB olarak amacımız;
Müşteri beklentilerinin ötesinde tüm çalışmalarımızda “Toplam Kalite Yönetimini” esas alarak en önemli etkenimizin “Kalite” olacağını benimsemektir.

Bu anlayış ve görüş altında;
Kalitenin müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygunluk olduğu inancıyla, eğitimli, ileri görüşlü ve katılımcı çalışanlarımızca etkin ve sürdürülebilir olması, çevre ve topluma karşı olan sorumluluğun bilincinde hareket edilmesi Kalite Politikamız’dır.

MİSYONUMUZ

Çalışma hayatını düzenlemek ve denetlemek için gerekli uygulamaları yapmak. Çalışma barışını sağlamak. İstihdamı arttıracak, ve sosyal güvenliği yaygınlaştıracak tedbirler almak. Toplum refahının artmasına katkı sağlamak. Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliğini iyileştirecek düzenleyici ve önleyici faaliyetlerde bulunmak.

VİZYONUMUZ

Tam istihdamın ve herkes için sosyal güvenliğin sağlandığı, çalışma şartlarının iyileştirildiği ve çalışma barışının hakim olduğu dünya ölçeğinde model bir Türkiye hedefine ulaşmak.