İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

İşletmelerde farklı konularda görevi olan ve İSG görevini de yerine getirilmekle yükümlü personeller bulunmaktadır fakat bu personeller yeterince profesyonel olmaması ve çoğu zaman asıl işin önemsenmesine bağlı olarak bilerek ve bilmeyerek yaşanan ihmaller istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Ayrıca şirket içi personellerin mesleki körlük yaşanması olası risk ve kazaları da beraberinde getirmektedir. İşte bu noktada işletmelerin profesyonel bir danışmanlık hizmeti alması doğabilecek sorunları minimize edecektir.

OSGB’lerin ise İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda verecekleri hizmet ise tecrübeyle doğru orantılıdır ve bu hizmet mevzuata, güncel teknolojiye ve uluslararası kalite standartlarına uygun olmak durumundadır.

ÖZBAY OSGB, İş Hukuku Danışmanlığı, SGK Danışmanlığı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri Danışmanlığı, OHSAS 18001İSG Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Çevre Danışmanlığı konularında, tecrübeli personeli ile işletmenizin iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinizi titizlikle takip ederek işletme koşullarınıza göre doğru yönlendirme ile şirketinize değer katmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.